Amana ve Spektra Uçları

Amana uçları, dünyanın en popüler CNC uçlarıdır. ToolsToday web sitesinde satılan bu takımlar büyük çoğunlukla Amerikan malıdır. STEPCRAFT Almanya ve STEPCRAFT ABD iş birliğiyle Eylül 2020'den itibaren bu uçlar artık ülkemizde de satışa sunuluyor olacak.

Amana SpektraTM Freze uçları ise "nACo®" nanokompozit kaplamaya sahip olup, olağanüstü sertlik ve ısı mukavemetine sahiptir. Çok hassas ayrıntılarla yapılmış boyama sayesinde, nACo CNC üzerinde kazıma sırasında dört farklı yarar sağlar:  

  • nACo kaplama mikro-ince seramik kaplama olup, kesici kenarların istenilen keskinlikte ve kayganlıkta kalmasını sağlar. Bu uzun ömürlü kullanımı ve çok daha mükemmel kalitede kesimi sağlar. 
  • Kaplama yüksek sıcaklıkları ve oksitlenmeyi engeller; bu da kesim performansında yaşamsal sonuçlar sağlar.  
  • Çok-renkli tonlar, hem hoş bir görünüm kazandırırken, hem de bıçağın kullanım süresince tamamen etkin kalmasını sağlar.  
  • nACo; bıçağın kesici bölgelerinde aşırı düzeyde sertlik olması için  yaklaşık olarak 4'500 mikroskobik tırtıklı nokta sağlar. Bu da kesim ömrünü 2,5 kat daha uzatır. 

Uçlar çok özel ve yaptığı işe göre çok kaliteli olduğundan fiyatları da yüksek olabiliyor. O nedenle stok bilgisini mutlaka sormanız gerekiyor. Bu uçları firmamızdan alan müşterilerimize, uçlara ait veriller, FUSION 360 ve/veya Vectric uç dosyaları da veriliyor. 

Taklitlerinden sakınınız, gerçek Amana Uçları için firmamızı tercih ediniz. 

Firmamız, STEPCRAFT Türkiye,  Autotools firmasının ya da Amana Tools'un distribütörü ya da bayisi değildir. Ürünlerin tümü Almanya merkezimiz aracılığıyla ithal edilmektedir.