Q-404 için Makine Sehpası

Q-Serisi için özel olarak üretilen Makine Sehpası kaynakla bağlanmış çelik profiller ile, CNC makinesi için sağlam ve stabil bir dayanak oluşturur. Sehpanın hem ayaklarında hem de makinenin sehpa üzerine oturmasını sağlayan makine ayaklarında ayarlanabilir titreşimi yok eden pabuçlu ayak sistemi kullanılmıştır. Makinenin altında ve özel üretim MDF tabla üzerindeki alan da malzeme ve takımlar için işlevsel bir raf görevini görür. Makine için üretilmiş olan elektronik kontrol kutusu, frekans sürücü gibi farklı parçalar bu tabla üzerine sabitlenebilir. Makine sehpası üzerinde çeşitli aksesuarların eklenmesi için hazır delikler de bulunur. 

Q serisi makinelerde makinenin altı açık olduğundan makine sehpasının da ortası açık çelik profilden üretilmiş bir sehpa olması büyük önem taşımaktadır. 

Q serisi makinelerin siparişinde makine sehpası da sipariş edilirse, üretim sonrasında fabrikada makine sehpaya sabitlenir, kalibrasyonu yapılır ve bu şekilde güvenle nakliyesi gerçekleştirilir. 

Q.204 CNC makinesi için makine sehpası opsiyonel olsa da; Q.404 ve Q.408 için makine sehpası zorunludur. Makine sehpası olmadan bu boyda makinelerin siparişleri kabul edilmemektedir. 

Özellikler

  • Kaynakla bağlanmış çelik profil sistemi
  • MDF laminant malzemeden üretilmiş raf sistemi
  • Sehpa profilleri üzerinde farklı aksesuarlar için hazırlanmış delikler
  • RAL 7011 ile yüksek kalitede boyanmış
  • Boyutları: (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik): 1.565 x 1.620 x 842 mm
  • Ağırlık: 78 kg
Ürün ayrıntıları  
SKU 11038
Satıcı 

Stepcraft GmbH & Co. KG

Stepcraft Türkiye

Nakliye ağırlığı 117,29 kg